НОВОСТИ ФУТБОЛА | СТАТЬИ | ОБЗОРЫ | ВИДЕО | РЕЗУЛЬТАТЫ LIVE | КОНТАКТЫ | КОТИРОВКИ

###Украина U-17 побеждает на турнире в Беларуси ###

Украина U-17 побеждает на турнире в Беларуси
Команда Олександра Петракова у блискучому стилі здобула золоті нагороди у традиційних міжнародних змаганнях на призи Асоціації «Білоруська федерація футболу» у Мінську, здолавши у фіналі місцевих однолітків – 3:1.
На шляху до фіналу збірна України зіграла внічию з Фінляндією, після чого здобула перемоги у трьох зустрічах поспіль. Адаптувавшись до синтетичного покриття та заслухавши вказівки після першої осічки із скандинавами, українці забили у ворота збірних Молдови, Грузії та Ізраїлю 11 м'ячів. Господарі «Кубку розвитку» підійшли до вирішального протистояння із стовідсотковим показником, здолавши команди Ірану, Латвії, Словаччини та Ізраїлю.
Візитною карткою «синьо-жовтих» на цих змаганнях ставали забиті м'ячі на ранній стадії гри. У фіналі наша команда не стала робити виключення і вже до одинадцятої хвилини двічі засмутила воротаря білорусів Котова. Дубль на свій рахунок записав Кулаков, обидва рази розстрілявши ворота суперників з близької відстані. Слід віддати належне «сябрам», які не знітилися після катастрофічного початку і спромоглися відквитати гол у відповідь. На 20-й хвилині Садовський замкнув вивірену передачу з правого флангу.
Після відпочинку на полі відбувалася футбольна «гойдалка», коли рахунок на табло міг змінитися у результаті будь-якої з атак. Спочатку найреальнішу нагоду для відновлення паритету втратили білоруси. Після розіграшу кутового Ксенофонтов прострілив до штрафного, але Капов пробачив помилку наших захисників і не влучив у ворота. За десять хвилин до фінального свистка вже гості перехопили м'-яч на половині поля суперників, провели стрімку контратаку, і Кащук відправив м'-яч у нижній кут воріт.
Таким чином, «синьо-жовті» втретє в історії своїх виступів виграли «Кубок розвитку» у Мінську, всьоме здобувши медалі престижного міжнародного турніру. Нагадаємо, востаннє наші юнаки залишали білоруські змагання на коні чотири року тому, обігравши у фіналі однолітків з Грузії – 2:0.