###Украина U-17 одолела латышей ###

Украина U-17 одолела латышей
Юнацька збірна команда України серед гравців віком до 17 років у першому товариському матчі виявилася сильнішою за команду Латвії - 2:0.
У Києві нарешті запанувала вереснева погода, яка влаштувала командам по-справжньому футбольні умови для гри. Завдяки цьому футболісти обох команд зі стартового свистка демонстрували високі швидкості. І «синьо-жовтим» вдалося провести ударну десятихвилинку та двічі «розписатися» у воротах латвійських однолітків. Дуплетом вистрілив півзахисник харківського «Металіста» Андрій Кулаков. На 4-й хвилині хавбек збірної України отримав передачу врозріз від партнера і вразив ближній кут воріт Даніїлса Ісаченка. Другий м'яч не забарився. Олексій Кащук увійшов до володінь суперників з правого флангу і прострілив у центр воротарського, де Кулаков продемонстрував завзятість і заштовхав «сферу» у сітку.
У цілому, латвійський захист не виглядав зразком надійності. Тому стрімкі флангові атаки українців раз-по-раз несли загрозу воротам гостей, вдалі рейди виконували Олексій Кащук та Дениса Янаков. Різноманітності до матчу приніс дощ, який розпочався у середині першого тайму. Українці перейшли на тактику дальніх ударів. Після серії кутових Олексій Хахльов та Андрій Кулаков намагалися потурбувати голкіпера збірної Латвії, але в обох випадках м'яч застрягав у частоколі ніг захисників.
Свій момент у першій 45-хвилинці мали і гравці у білій формі. На 34-й хвилині команда Ігорса Степановса заробила штрафний у безпосередній близькості від наших воріт. Виконувати вирок арбітра взявся капітан латвійців Яніс Грінбергс, але Владислав Кучерук у стрибку відбив м'яч з дальнього нижнього кута.
Другий тайм не порадував вболівальників, що зібралися на трибунах НТК ім. В. Баннікова, цікавою грою та небезпечними моментами. На полі переважно точилася жорстка чоловіча боротьба, у якій із перемінним успіхом сильнішими були то українці, то латвійці. На тому перший спаринг між цими 17-річними збірними і завершився, «синьо-жовті» виявилися сильнішими – 2:0.