###Украина U-17 обыграла Грузию и выиграла группу ###

Украина U-17 обыграла Грузию и выиграла группу
Юнацька збірна команда України серед гравців віком до 17 років завершила груповий турнір на традиційних міжнародних змаганнях на призи Асоціації «Білоруська федерація футболу» у Мінську. Команда Олександра Петракова виграла в однолітків з Грузії з рахунком 3:1 та наприкінці тижня посперечається за золоті нагороди зі збірними Білорусі та Ізраїлю, які також посіли перші місця у своїх групах.
«Синьо-жовті» набрали ходу на цьогорічному «Кубку Розвитку» у Білорусі. Слідом за низкою нереалізованих гольових моментів у грі з Фінляндією стався голепад у поєдинку із Молдовою. Потужна командна гра вкупі із хорошим настроєм після п'яти забитих м'ячів перетворилися у впевнений успіх нашої команди у протистоянні з юнаками із Грузії.
Підсумковий успіх, як і у матчі з Молдовою, започаткував Козиренко. Але тепер нападнику української збірної знадобилося 15 хвилин, аби засмутити воротаря суперників Гугешашвілі. Свій другий м'яч на турнірі забив і Кулаков, який подвоїв перевагу команди Петракова після перерви.
У середині другого тайму Куция скоротив рахунок у зустрічі, але інтрига не протрималася і 60 секунд – Янаков влучним ударом позначив на табло перевагу українців.
Таким чином, збірна України завершила груповий турнір «Кубку розвитку» на першій позиції, заробивши сім очок. Надалі на нашу команду чекає вихідний, а вже найближчий уїк-енд пройде у насиченій боротьбі за головні нагороди. 23 січня «синьо-жовті» проведуть зустріч із невдахою матчу між переможцями груп «А» та «B» - збірними Білорусі та Ізраїлю, а наступного дня, відповідно, зустрінуться з іншим суперником.