НОВОСТИ ФУТБОЛА | СТАТЬИ | ОБЗОРЫ | ВИДЕО | РЕЗУЛЬТАТЫ LIVE | КОНТАКТЫ | КОТИРОВКИ

###Украина U-16 проиграла на старте Кубка Эгейского моря ###

Украина U-16 проиграла на старте Кубка Эгейского моря

Юнацька збірна команда України серед гравців віком до 16 років стартувала на щорічному міжнародному турнірі «Кубок Егейського моря», який триватиме з 18 по 23 січня у Туреччині.Починаючи з 1999 року, «синьо-жовті» вже втринадцяте у своїй історії беруть участь у цьому престижному турнірі та за цим показником є абсолютними рекордсменами серед команд-гостей.На «Кубку Егейського моря-2016» команда Сергія Попова потрапила до групи «А», отримавши у суперники юнацькі збірні Туреччини, Чехії та Норвегії. Саме із господарями змагань нашому колективу і довелося розпочати свій турнірний шлях.Перша половина зустрічі пройшла за невеликої переваги збірної Туреччини. За рахунок якісного володіння м'ячем «яничари» диктували гру у центрі поля, але українці, у свою чергу, надійно діяли у захисті.Ситуація для «синьо-жовтих» змінилася після перерви. Підопічні Ахмета Джейлана додали у командній швидкості, в результаті чого наші юнаки почали припускатися помилок позаду. На 52-й хвилині Кабак, опинившись на вигідній ударній позиції, не залишив Бабічину жодних шансів. Крапку у матчі встановив Кесгін, який подвоїв перевагу турецької збірної за шість хвилин до фінального свистка.Зазначимо, що суперники українців по квартету «А», збірні Чехії та Норвегії, розписали результативну нічию - 1:1. Вже завтра о 12:00 відбудеться другий матч українців на турнірі із чеськими однолітками.«Кубок Егейського моря-2016». Група «А»Туреччина U-16 – Україна U-16 – 2:0Голи: Кабак (52), Кесгін (74)Туреччина: Акйол – Дживелек (Адигюзел, 80+2), Кабак, Ширін, Гюл (Караахмет, 80+2), Акгюн, Гьочмен (Текшен, 64), Бабаджан (Карнучу, 78), Ілкін (Гьормез, 64), Гьокчімен, КесгінУкраїна: Бабічин – Рожко, Снуріцин, Кулініч, Ісаєнко (Панченко, 48), Дудинський (Титаєвський, 64), Сорокін (Супряга, 57), Корнієнко, Харжевський, Мащенко (Климець, 75), Цитаїшвілі (Приходько, 41)