###Украина U-16 играет вничью с турками ###

Юнацька збірна України (U-16) в рамках підготовки до кваліфікації Євро-2008 провела другий матч з турецькими однолітками у Ялті.

Украина U-16 играет вничью с турками
19 квітня 2007, 14:08

Поступаючись після першого тайму, підопічні Анатолія Бузника вибороли нічию – 3:3.

«Як і в першій зустрічі, ми багато експериментували, – поділився своїми враженнями від гри наставник української команди. – Скажімо, в захисті лише один виконавець грав, так би мовити, на своєму місці. Інші опановували не зовсім звичні для них обов'язки. Саме внаслідок цього до перерви хлопці припустилися багатьох помилок, дозволивши туркам створити чимало небезпечних моментів і пропустивши два голи. Не дуже впевнений вигляд мали й нападники, а ось півзахист діяв вельми пристойно.

У перерві українські тренери зробили декілька суттєвих змін. Проте, за словами Бузника, господарям вдалося зламати хід гри перш за все за рахунок бажання. Спочатку Василь Жук з Володимир-Волинського «BRW-ВІК», а потім Василь Прийма з київського «Арсенала» змусили капітулювати турецького голкіпера. Змогли наші хлопці вирівняти положення й після того, як гості знову вийшли уперед. Перед фінальним свистком вдруге відзначився Жук, який діяв напрочуд якісно протягом всього матчу.

«Ми залишилися задоволені і проведеними спарингами, і збором в цілому, – резюмував Бузник. – Команда Туреччини – потужна й технічна, і зустрічі з нею надзвичайно корисні для наших хлопців. Помітно, до речі, що деякі з них за останній час істотно додали». Нагадаємо, що відбірна кампанія для української збірної стартує 14 вересня. Суперники по групі – Данія, Словенія та Ірландія.