###Украина U-16 добыла победу в финале турнира УЕФА ###

Украина U-16 добыла победу в финале турнира УЕФА
У Македонії проходить турнір розвитку УЄФА, у якому бере участь команда юнаків з України. Їм вдалося здобути вже третю перемогу на цих змаганнях - цього разу над господарями поля.
Матч проти юнаків з Македонії проходив у Скоп'-є 21 квітня. У цій зустрічі підопічні Сергія Попова забили гол вже на 11-й хвилині - відзначився Петро Харжевський. Його м'-яч виявився єдиним у матчі.
Наприкінці зустрічі арбітр вилучив Дмитра Рожка, який отримав на 80-й хвилині другу жовту картку.
У попередніх матчах українці перемагали Люксембург з рахунком 2:1 та здолали Казахстан - 1:0.