###Украина (U-19) – Англия (U-19) – 1:1 ###

Украина (U-19) – Англия (U-19) – 1:1 Сборная Украины U-19
Зігравши внічию в заключному матчі відбірного еліт-раунду чемпіонату Європи серед 19-річних, юнацька збірна України залишилась за бортом фінальної частини змагань.
Здобувши переконливу перемогу в дебютному поєдинку над однолітками з Боснії-Герцеговини, команда Анатолія Бузника мінімально поступилася в другому матчі турніру Ірландії. Таким чином напередодні поєдинку з лідером групи «синьо-жовті» займали третє місце, і в заключному поєдинку їх влаштовувала лише перемога, адже до Франції, де пройде фінальна частина, вирушає лише найкраща команда квартету.Саме українцям і вдалося відкрити рахунок у зустрічі, коли на 81-й хвилині відзначився форвард «Кримтеплиці» Ігор Зубко. Утім, вже через дві хвилини британці зусиллями півзахисника «Тоттенхема» Діна Парретта його зрівняли. Не встигли підопічні Бузники оговтатися від пропущеного голу, як команда залишилася у меншості. За п'ять хвилин до завершення півзахисник запорізького «Металурга» Євген Задоя отримав другу в цьому поєдинку жовту картку, яка автоматично перетворилася на червону.В іншому матчі ігрового дня збірна Ірландії завдяки голу капітана команди Коннора Кліффорда з пенальті здобула перемогу над боснійцями &minus- 1:0. Таким чином Англія із 7-а очками в активі фінішували на чолі таблиці та здобула путівку до Франції, випередивши ірландців, що утрималися на другому місці, на один пункт. Україна розмістилася на третій сходинці, відставши від британців на три бали, тоді як Боснія-Герцеговина радощів набраних балів не відчула.www.ffu.org.ua
Украина – Англия – 1:1
Голы: Зубко, 80 – Парретт, 83
Украина: Игорь Левченко (В),Олег Полищук, Темур Парцвания, Богдан Бутко, Игорь Чайковский (к) (Виталий Сокуренко, 88), Сергей Сидорчук, Евгений Задоя, Владимир Коваль (Игорь Зубко, 62), Евгений Морозенко, Антон Кравченко, Михаил Козак (Артур Каськов, 46)
Запас: Максим Коваль (В), Максим Имереков
Англия: Деклан Радд (В), Мэтью Бриггс (Нэтэниэл Клайн, 51), Мэтью Джеймс (к), Стивен Колкер, Филип Джонс, Дин Парретт, Райан Ноубл (Райан Доналдсон, 60), Нэтан Делфаунсо (Андрос Таунсенд, 76), Томас Круз, Рис Браун, Джошуа Томпсон
Резерв: Лиам О'Брайен (В), Джэйкоб Меллис, Джон Босток, Мэтью Филипс
Предупреждения: Чайковский, 58- Задоя, 60 – Делфаунсо, 30
Удаление: Задоя, 85 (повторное предупреждение)